Po co jest ten dział?

Podstawą bezpieczeństwa jest myślenie na ziemi i dobre reakcje w powietrzu. Ten nowy dział przeznaczony jest dla skoczków, którzy lubią zastanawiać się nad różnymi aspektami skoków.
Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 487
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Po co jest ten dział?

Post autor: iwan » sob 21 wrz 2013, 11:18

Mam nadzieję, że spodoba się wam pomysł dzielenia się swoją opinią na jakiś ciekawy, spadochronowy temat. Chciałbym aby w rozmowach o sytuacjach awaryjnych, o bezpieczeństwie nie było 'lepszych' i 'gorszych'. Nieraz osoba ze świeżym umysłem może spojrzeć na utarte kwestie zupełnie inaczej.

Ważne aby się zastanowić i podać swój pomysł, dzięki temu nastąpi gimnastyka umysłu, która na pewno ma korzystny wpływ na bezpieczeństwo każdego skoczka.

Wiem, że coraz trudniej o aktywność forumowiczów i jeśli coś nie jest tak proste jak 'lubię to' lub nie toczy się jakaś personalna pyskówka to raczej nie ma co liczyć na klawiaturową moc ale może taka zabawa w myślenie się spodoba.

Każdy może wrzucić na 'ruszt' ciekawą kwestię dla innych i wszystko wypali jeśli 'inni' będą podawali swoje odpowiedzi. W tak szemranej materii jaką jest spadochroniarstwo zazwyczaj bardzo trudno jest o 'bardzo złą' opinię ;)
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

ODPOWIEDZ