MAXFLY - Bydgoszcz - nie tylko dla początkujących :)

Informacje dotyczące tuneli aerodynamicznych. Imprezy, ceny szkoleń, opinie o instruktorach

Moderator: łosiu

Awatar użytkownika
Pioter
Nielot
Posty: 22
Rejestracja: wt 06 paź 2015, 11:46
Reputacja: 2
Cyfra: 42

MAXFLY - Bydgoszcz - nie tylko dla początkujących :)

Post autor: Pioter » pn 06 lis 2017, 19:47

Cześć, założyłem nowy temat, ponieważ w koło naszego tunelu lata sporo dziwnych opinii na temat prędkości, jakości strug itp. Chciałem rozwiać Wasze wątpliwości, w tej chwili tunel osiąga 50m/s ~180km/h. Strugi może nie są najmiękciejsze w Europie, ale z pewnością pozwalają na komfortową naukę latania - płasko, na plecach, oraz przejścia z pleców i odwrotnie.

Aktualnie bez problemu wyszkolimy osoby w wadze do 110kg. Oczywiście przekłada się na to również wzrost ale w tym wypadku dla krępych osób mamy specjalny kombinezon, w którym "turyści" latają nawet do 130kg.

Od 2013r kiedy to powstał Maxfly, w tunelu podczas modernizacji zmieniło się praktycznie wszystko ( poza przeszkloną strefą latania). Budowaliśmy pierwszy w Polsce Tunel, i kosztowało nas to sporo nerwów i siwych włosów ;) Aktualnie po licznych usprawnieniach spełnia on nasze wymagania dodam, że idziemy za ciosem i chcemy osiągnąć prędkość 240km/h w średnicy 3m, a w przyszłości zbudować mobilną wersję tego samego tunelu.

Cennik "komercyjny" jest na www.uczymylatać.pl
Dla początkujących adeptów spadochroniarstwa oraz szlifujących swoje umiejętności PW lub tel. 604 789 325

W temacie tym będę dodawał filmiki, z lotów abyście mogli sami ocenić co i jak. Tym czasem zapraszam na video z organizacji lotów :)


ODPOWIEDZ