Czas skoku

Podstawą bezpieczeństwa jest myślenie na ziemi i dobre reakcje w powietrzu. Ten nowy dział przeznaczony jest dla skoczków, którzy lubią zastanawiać się nad różnymi aspektami skoków.
Awatar użytkownika
Robercik
Nielot
Reputacja: 3
Cyfra: 2

Czas skoku

Post autor: Robercik » czw 26 sty 2017, 07:30

Napisałem kilka tematów o rzeczach które mnie interesowały i otrzymałem dużo informacji na na nie.

W tym temacie chciałem zapytać jak to wyglądało z waszej strony i co zaobserwowaliscie przy skokach z młodymi ( świerzakami) skoczkami.

Tak wiem niektóre moje posty wyglądają jagby pisał je Yoda z gwiezdnych wojen na dużym haju po nocnej imprezie ale moje pytanie wygląda następująco. Czy mieliście tak że podczaś skoku uczeń zaczyna panikować? Traci kontrolę nad lotem . Wpada w histerę , mdleje lub inne niezapowiedziane wypadki zaraz po wyskoku z tego że tak powiem rodzaju . Jakieś rady co do tego ?
Widać co tu napisałem ?

Awatar użytkownika
Martinez
Świeżonka
Reputacja: 28
Cyfra: 0
Licencja: 007

Re: Czas skoku

Post autor: Martinez » czw 26 sty 2017, 20:20

Pozwole sobie wtraci...moze tez dostac BRAINLOCK'a <az mna trzesie na sama mysl>
Plan the jump, jump the plan!

Dyskoteki, dziewczyny i ogolnie takie takie ale w miare to skydiving mnie kreci!

Moj niewielki fanpage, zapraszam :)

Awatar użytkownika
Tatjan
Maniak
Reputacja: 51
Licencja: SK D USPA D-31279

Post autor: Tatjan » czw 26 sty 2017, 20:43

Przestań marudzić. Skacz. I wszystko będzie jasne.

Awatar użytkownika
Martinez
Świeżonka
Reputacja: 28
Cyfra: 0
Licencja: 007

Post autor: Martinez » czw 26 sty 2017, 21:09

Dokladnie tak jak Tatjan mowi. Odstaw myslenie o takich rzeczach. Bedzie dobrze, uwierz mi! Bedziesz pod opieka instruktorow, o nic sie nie martw. Glowa do gory, usmiech na ryjku i skaczesz ;)
Plan the jump, jump the plan!

Dyskoteki, dziewczyny i ogolnie takie takie ale w miare to skydiving mnie kreci!

Moj niewielki fanpage, zapraszam :)

Awatar użytkownika
Bartek_K
Nielot
Reputacja: 8
Cyfra: 123
Licencja: SK

Post autor: Bartek_K » sob 18 lut 2017, 10:17

Ale my nie latamy tylko spadamy, czasami w trakcie tego spadania przemieszczamy sie w rozne strony z wieksza czy mniejsza predkoscia.

ODPOWIEDZ