Hejt, czy przecieki?

czyli czat, charakter testowy. Tu można sobie wszystko wyznać, pogadać o niczym, poplotkować itp.Tego raczej nie moderujemy.
Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Posty: 4300
Rejestracja: wt 05 gru 2006, 22:24
Reputacja: 487
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Lokalizacja: ze źródła
Kontakt:

Hejt, czy przecieki?

Post autor: iwan » pt 02 paź 2015, 18:45

Na fejsiorze czasem coś się pokarze, co skłania do myślenia. Np ten wątek, jest niemal pozbawiony znamion nienawiści, ale porusza ciekawe sprawy

https://www.facebook.com/ewelina.gruszk ... 1200620478
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
Muppet
Cool gość
Posty: 341
Rejestracja: pt 14 lis 2014, 20:42
Reputacja: 253
Cyfra: 1200
Licencja: D

Re: Hejt, czy przecieki?

Post autor: Muppet » wt 27 paź 2015, 19:38

Niestety, nie jest to hejt. To, co można na FB przeczytać, to tylko strzępy informacji. Niestety, takie (i inne) rzeczy się dzieją i są na to niezbite dowody, np. zdjęcie przerobionej plomby oraz zdjęcie karty zestawu. Ten koleś też inne rzeczy wyczyniał w tym sezonie, np. tak biegał z kamerą wokół pasażera tandemu, że wsiadł do samolotu bez spadochronu i po zamknięciu rolety, ktoś mu zwrócił uwagę - śmieszne? Dla mnie dramat! Dlatego nie dziwi mnie wkurw środowiska spadochronowego, gdy okazuje się, że ktoś, kto ze sobą do końca sobie nie radzi, dostaje uprawnienia instruktora AFF. Fakt, że Mirosławice to strefa cudów :-) ale niektóre, jak pokazała przeszłość, kończyły się tragicznie. Z drugiej jednak strony, może my wszyscy się mylimy - w końcu zdawał egzamin u Jay Stokes-a i zdał... więc może jest dobry w spadochroniarstwie a my się czepiamy jakichś pierdół, że plomba zapasu, że w samolocie bez spadochronu, że skoki dopisał... :-) ech... czasy.... :-)

ODPOWIEDZ