wrażenia po kontakcie z ustawieniami

Kącik wiedzy izoterycznej. Kogo nie interesuje niech przynajmniej nie wyśmiewa
Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 484
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Re: wrażenia po kontakcie z ustawieniami

Post autor: iwan » śr 29 lip 2009, 08:28

W najbliższy piątek od rana, Ewa robi warsztaty. Jak ktoś ma ochotę stanąć w polu to niech przyjedzie do Przaska
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
Ula Ursula
Maniak
Reputacja: 21
Cyfra: 1999
Licencja: D-031281
Kontakt:

Post autor: Ula Ursula » śr 29 lip 2009, 08:50

u nas w bazie czy w Fijalkowie?
http://www.skokiwhiszpanii.pl
http://www.skydiveatmosfera.com/
Polska baza spadochronowa w Hiszpanii, AFF caly rok z 5000 m. Jump in the sun!

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » śr 29 lip 2009, 08:54

tego szczegółu nie dogadałem, myślę, że jak będzie już 'sami wiecie co' to u nas będzie się fajniej robiło ustawienia
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
aldona
Świeżonka
Reputacja: 0

Post autor: aldona » śr 18 sie 2010, 22:28

Ponieważ pojawiło się w tym wątku pojęcie wampira energetycznego, więc zamieszczam moje pytanie tutaj (z góry przepraszam, jeżeli nie jest to właściwy wątek).

Czy jest jakiś sposób na obronę przed wampirem energetycznym? Czy możecie mi coś poradzić?

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » czw 19 sie 2010, 09:17

najprostszym sposobem jest wizualizacja, że robisz sobie wokół siebie pancerz i przez niego nic Ci nie można podkraść. To działa w przypadku obcych ludzi.
Gorzej jest w przypadku bliskich bo wtedy wchodzimy w ten układ za swoim przyzwoleniem i trzeba sobie poukładać w głowie, że oddawanie komuś energii osłabia go, bo oducza się pobierania jej ze źródła.

Awatar użytkownika
Tatjan
Maniak
Reputacja: 51
Licencja: SK D USPA D-31279

Post autor: Tatjan » czw 19 sie 2010, 12:18

A to trudno powiedzieć . Bo ja z Madam T mam taki układ ; że jak ona potrzebuje energii ,to ja działam jako dodatkowy akumulator.
Ale oczywiście potem następuje zwrot tej energii.I w ten sposób funkcjonujemy jako zespół .

Ines
Expert

Post autor: Ines » czw 19 sie 2010, 12:36

No ale to już nie wampiryzm chyba, tylko obustronna wymiana. A wampiry mają to do siebie, że tylko czerpią energię bezzwrotnie. W obecności takich osób człowiek "sflaczały" się robi, a pozostając w błogiej nieświadomości jest świetnym źródłem zasilania dla wampira. Jak uświadomi sobie kto zacz tak na niego działa to może podjąć w/w przez Iwana kroki celem zabezpieczenia. Tyle, że w przypadku osób bliskich faktycznie nie jest to takie proste, ale możliwe ;-)
Ja się zastanawiam czy osoba, która jest źródłem zasilania dla jednej osoby może być wampirem dla innej? Co Wy na to? Czy może wtedy jest tylko przekaźnikiem energii? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tatjan
Maniak
Reputacja: 51
Licencja: SK D USPA D-31279

Post autor: Tatjan » czw 19 sie 2010, 13:16

Ja dostaję zwrot części energii od Madam.
Ale brakującą część pobieram zajmując się różnymi hobby; np. czytaniem(od tego to jestem uzależniony, zabrać mi czytanie i szybko umrę),skakaniem i kolekcjonerstwem.

Ines
Expert

Post autor: Ines » czw 19 sie 2010, 13:21

Tatjan pisze:Ale brakującą część pobieram zajmując się różnymi hobby; np. czytaniem(od tego to jestem uzależniony, zabrać mi czytanie i szybko umrę),skakaniem i kolekcjonerstwem.
No i to chyba są wrota do Źródła, przynajmniej ja tak to rozumiem ;-) Z czytaniem mam to samo :mrgreen:

Awatar użytkownika
aldona
Świeżonka

Post autor: aldona » czw 19 sie 2010, 22:04

W moim przypadku chodzi o sąsiadów, nie o bliskich, więc mam zamiar odciąć skutecznie pobieranie mojej energii.
Dowiedziałam się dzisiaj, że ten pancerz powinien mieć koniecznie złoty kolor. Czemu akurat złoty?
Dostałam też radę, że mam nosić przy sobie znak atlantów.

Przyznam się szczerze, że mój racjonalny umysł trochę sobie z tym nie radzi...

Awatar użytkownika
Szpargał
Cool gość

Post autor: Szpargał » czw 19 sie 2010, 22:34

Ja też jestem racjonalistą, ale... są jakieś rzeczy niewytłumaczalne w tym świecie. Np. takim wampirem energetycznym jest moja była żona (z którą nota bene nie jestem na ścieżce wojennej), ale to jest tego typu osobowość co wysysa energię.
Mi wystarczy unikać kontaktów, żaden pancerz czy pierścień atlantów nie jest potrzebny. Być może musisz nauczyć się ignorować tych ludzi i problem zniknie :-)

Ines
Expert

Post autor: Ines » czw 19 sie 2010, 22:38

racjonalny nie musi ważne, żeby emocjonalny dał radę ;-)
po prostu przyjmij ten złoty kolor i nie próbuj tłumaczyć dlaczego akurat taki, ważne żeby zadziałało :-D
spróbuj i czekamy na efekty...
Szpargał: czasem uniknąć kontaktów się nie da, a radzić sobie trzeba...ignorowania zaś trzeba się nauczyć, a to proste też nie jest ;-)
ale podobno chcieć to móc...

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » pt 20 sie 2010, 12:49

jeśli to sąsiedzi to prawdopodobnie zabieranie energii następuje poprzez systematyczne wkurwianie. Tu warto sobie pomyśleć, że za każdym razem jeśli nie dasz się sprowokować tylko poznasz, że to zwykła próba złodziejska - uśmiechnij się szczerze bo wtedy to oni tracą energię na Twoją korzyść. Oczywiście będą wkurzeni do białej kości ;) co oznacza, że wydatkowali na atak energię i nic z tego im nie wyszło

Awatar użytkownika
aldona
Świeżonka

Post autor: aldona » sob 21 sie 2010, 00:00

W poniedziałek rano będę miała okazję wypróbować i pancerz, i wisior atlantów, i uśmiech.
Dam znać, jak poszło :-D

p.s. Na trop wampiryzmu energetycznego skierował mnie stolarz, który robił u nas różne takie fajne stolarskie rzeczy i miał okazję poznać sąsiadów.

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » śr 25 sie 2010, 21:29

no i jak poszło? Lepiej z wizualizacjami, czy i tak Cię zdoili ;)

ODPOWIEDZ