wrażenia po kontakcie z ustawieniami

Kącik wiedzy izoterycznej. Kogo nie interesuje niech przynajmniej nie wyśmiewa
Awatar użytkownika
Dynamit
Cool gość
Reputacja: 0
Kontakt:

Re: wrażenia po kontakcie z ustawieniami

Post autor: Dynamit » pn 09 mar 2009, 12:52

I jeszcze dodam, ze bardzo czesto dynamiki Ustawienia odkrywaja FAKTY ktore mialy miejsce w zyciu przodkow z naszej rodziny.
Nawet jesli kompletnie sie z nimi nie zgadzamy albo ich nie rozumiemy czy nie przyjmujemy maja swoje skutki i dzialaja przez pokolenia.
Czesto sa to fakty gleboko ukrywane,niewygodne dla niektorych, jednak pojawienie sie ich w swietle dziennym ma ogromne dzialanie uzdrawiajace dla calego naszego systemu.
Dlatego ze rzeczywistosc jest ZAWSZE zgodna z FAKTAMI ktore przeciez jako takie juz mialy miejsce.
Fakty sa takie jakie sa i to tylko nasze MYSLENIE o nich cos zaburza lub cos moze uzdrowic.
I zaprzeczanie faktom tylko zasila dysonans.

Jako przyklad pozwole sobie wskazac ot chocby fakt odkrycia licznej rodziny ( 7-mioro bodaj rodzenstwa) wlasnie za pomoca ustawienia u Ewy, ktory to fakt zostal potwierdzony pozniej w zyciu ( ustawiajaca swoj temat znalazla swoja rodzine,rodzenstwo faktycznych biologicznych rodzicow , poznala ich i rozmawiala z nimi o wszystkim) przez jedna z naszych bliskich i znanych chyba prawie wszystkim z lotniska kolezanke ,ktorej otworzylo to zupelnie nowy rozdzial w zyciu,uporzadkowalo wiele spraw i uzdrowilo wiele relacji a co najwazniejsze, spowodowalo usmiech na jej twarzy a w jej sercu zagoscil spokoj i porzadek.

Takich przykladow mozna podac bardzo duzo,ale mysle ze nie ma potrzeby udowadniac ze ta metoda JEST wspanialym narzedziem do poprawiania jakosci naszego zycia.
Kto wyprobowal na wlasnym organizmie, ten wie...
Dziekuje ze jestescie... :-)

Awatar użytkownika
Maja
Cool gość
Reputacja: 8
Cyfra: 220
Kontakt:

Post autor: Maja » pn 09 mar 2009, 12:54

Dynamit pisze:Nie zapominaj ze odczucie ktore mialas pt "nie mam pewnosci czy nie przeszkadzam" bylo Twoje wlasne i bylo prawdziwe i z cala pewnoscia zarezonowalo z ustawieniem tak jak powinno bylo zarezonowac,co bylo widac po efekcie koncowym ustawienia ( ze wszystko zmierzalo ku dobremu w taki wlasnie a nie inny sposob).
Czyli ze juz JESTES w jakiejs roli w rzeczywistym zyciu i z jakims rzeczywistym uczuciem przyszlas na warsztat.
No dałeś mi tym do myślenia... ;)

A to pole wiedzące... jeśli mówisz, że naukowcy się za to wzięli, to ja tez sie za to wezmę i poczytam, co tam piszą.

Awatar użytkownika
Julka
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Julka » pn 09 mar 2009, 16:34

Zbyt wiele słów i rozważań w tym temacie prowadzi do nonsensu, który nie jest brakiem sensu a raczej jego nadmiarem, największe prawdy ukazują się w ciszy, każdy z nas ma prawo ją zagłuszać z lęku ale nikomu nie da się pokazać niczego na siłę, wszystko ma swój czas i swoje miejsce. A prawo, o którym tak wiele pisze Wojtek to po prostu miłość, która jak wiemy nie potrzebuje słów...
Szczęście sprzyja odważnym.

Awatar użytkownika
Dynamit
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Dynamit » wt 10 mar 2009, 12:08

Nie nie Julka.
To prawo o ktorym pisze to nie jest sama milosc.
Ono w sobie ja ZAWIERA jak wiele innych ruchow duszy...

..pomysl nad tym przez chwile, dojdziesz do tego samego wniosku.
Ja nie smiem inaczej tego Prawa nazywac jak tylko Prawem.
Ani go rozumiem,ani chce zglebic.
Widze je i staram sie zyc z nim w zgodzie.

Awatar użytkownika
Julka
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Julka » wt 10 mar 2009, 20:40

Dla mnie ruch miłości zawiera taką głębię, że też nie wnikam ile praw się w nim zawiera ale na poziomie "ziemskim" jest wystarczająco skomplikowany;) i raczej nie widzę zdolności w ludziach wnikania jeszcze głębiej, w jakichś skrajnych wypadkach na pewno się udało ale my, przeciętni Ziemianie nie mamy takiej mocy, a może mamy tylko nie wiemy póki co jak ją urzeczywistnić. Dla mnie nawet prawo życia i śmierci jest tuż przed miłością, czyli jest jej podporządkowane a za miłością jest jeszcze coś potężniejszego, jakaś niesamowita siła porządkująca, twór tak energetyczny, że nie jesteśmy w stanie go pojąć żadnymi kategoriami, dlatego próby nazywania go (np. Bogiem takim czy innym), wnikania czym jest i jak działa to niepotrzebna strata czasu, i tak do tego nie dojdziemy a filozofia życia to życie, więc nie marnujmy go tylko żyjmy nim i cieszmy się nim, takie jakie nam zostało dane, bo nic cenniejszego i tak tu na Ziemi nie znajdziemy;)

Awatar użytkownika
Dynamit
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Dynamit » wt 10 mar 2009, 23:28

Julka, jakze pieknie to ujelas....

:-)

Awatar użytkownika
zgreg
Nielot

Post autor: zgreg » śr 11 mar 2009, 20:16

Witem w temacie który w takim ujęciu jest dla mnie nowością - ale co do odczuć i wpływu tego o czym piszecie na ludzi, mnie i życie - nowością nie jest. Spotkałem się w przy "okazji" różnych zjawisk i zdarzeń w moim życiu, w ramach kursu Silvy i tego co jakoś da się wyczuć - gdy się zastanawiam nad mechanizmami i zjawiskami. Piszcie więc - dołączam do grona zainteresowanych.
Może jeszcze taki element - to co robicie - robimy - a chodzi mi o skakanie, lotnie - generalnie "latanie" jest przecież bardzo nietypowym przeżyciem. Trudno w pierwszej chwili wyjaśnić dlaczego ktoś zaczyna skakać - co go do tego popchnęło. Przecież skaczą tak różni ludzie z tak różna motywacją pierwotną. Jednak każdego kogo do tej pory spotkałem to takie przeżycie zmienia. Zdecydowaną większość - zmienia w dobrym kierunku - ale generalnie powoduje, że na wiele spraw zaczynamy patrzeć inaczej - stajemy się trochę inni i ma to wpływ na nasze dalsze życie i decyzje. W skali mikro jest to chyba trochę podobne do zetknięcia się z takimi zjawiskami o jakich piszecie. Zaczynają nas wypełniać myśli, wnioski i odczucia które trochę trudno ubrać w słowa.
To tak jak tłumaczyć komuś kto nie skakał - jak to jest i co się czuje.
zgreg

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 484
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Post autor: iwan » śr 18 mar 2009, 08:53

trafiają i będą trafiać do nas ludzie, którzy świadomie lub nieświadomie poszukują akceptacji miłości i prawa - takich o jakich pisze Julka i Dynamit.
Zbliżenia się i doprowadzenia do skruszenia lub zerodowania zasłon postawionych przez społeczeństwo i rodzinę.
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
Bułeczka ;)
Świeżonka

Post autor: Bułeczka ;) » wt 24 mar 2009, 19:47

W weekend Ewa będzie prowadziła warsztaty "W poszukiwaniu miłości" - szczególnie polecane "mężczyznom po przejściach i kobietom z przeszłością" oraz "singlom mniej lub bardziej uporczywym".

Awatar użytkownika
Dynamit
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Dynamit » wt 24 mar 2009, 22:22

Tu tez zamieszcze informacje o innych warsztatach...
Tak troche dla rozluznienia atmosfery :-)

:
WARSZTATY TYLKO DLA MĘŻCZYZN

WSTĘP WOLNY

Uwaga:
ze względu na trudny i zaawansowany charakter, każde ze spotkań musi być ograniczone do maksimum ośmiu uczestników.
Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia:

DZIEŃ PIERWSZY

1. JAK WYKONAĆ KOSTKI DO LODU - Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacja.

2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH? - Dyskusja.

3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ - Ćwiczenia praktyczne z pomoca zdjęć i wykresów.

4. NACZYNIA I SZTUĆCE; CZY LEWITUJĄ SAMODZIELNIE KIERUJAC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU? - Debata panelowa z udziałem ekspertów.

5. PILOT DO TELEWIZORA - Utrata pilota - linia pomocy i grupy wsparcia.

6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY - Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania.

7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓZNIENIA - Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego.

DZIEŃ DRUGI

1. PUSTE KARTONY I BUTELKI; LODÓWKA CZY KOSZ? - Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne.

2. ZDROWIE; PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROZNE DLA ZDROWIA - Prezentacja PowerPoint.

3. PRAWDZIWI MĘŻCZYZNI PYTAJA O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIA- Wspomnienia tych, którzy przeżyli.

4. CZY MOŻNA SIEDZIĘĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI? - Gra na symulatorze.

5. DOROSŁE ŻYCIE; PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJA MATKA A TWOJA PARTNERKA - Ćwiczenia praktyczne i odgrywanie ról..

6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM W ZAKUPACH - Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe.

7. TECHNIKI PRZEŻYCIA; JAK ŻYĆ BĘDAC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE - Dostępni indywidualni psychoterapeuci.

Awatar użytkownika
Iks
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Iks » wt 24 mar 2009, 22:29

Ja przyjdę ! Ja przyjdę.... ale jestem zainteresowany tylko punktem 6 :mrgreen:
Gabinet Śmiechoterapii IKS`a ZAPRASZA
Pozostań w pokoju a ruchy miej roztropne aby uderzając się w łokieć nie natrafić na to miejsce, które czyni prąd ;-)

Awatar użytkownika
Julka
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Julka » pt 27 mar 2009, 14:35

Bułka pisze:Oto nowy harmonogram warsztatów !!!!
5 kwietnia 2009 Warszawa (niedziela, ul.Lewandów 70 a, od 9.00 do wieczora)
polecam wszystkim zamachowcom na własne ciała (niekoniecznie lewe kolana;), można dużo skorzystać...

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 484
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Post autor: iwan » pt 27 mar 2009, 21:04

najlepiej się zainteresować przed kontuzją :)
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
Julka
Cool gość
Kontakt:

Post autor: Julka » pt 27 mar 2009, 23:10

dlatego wszyscy mile widziani, jak zawsze:)
ale skoro już się stało, trzeba dźwignąć, służę swoim przykładem, więc warsztaty tematycznie wciągną wszystkich "mających podobnie";)

Awatar użytkownika
Maja
Cool gość
Reputacja: 8
Cyfra: 220
Kontakt:

Post autor: Maja » pn 13 kwie 2009, 21:56

Dynamit pisze:fenomen "pola wiedzacego" ktory sie pojawia jest faktem i spora rzesza naukowcow wziela sie ostatnimi czasy powaznie za ten temat i probuja to rozpracowac ( z roznym skutkiem oczywiscie) co mozna znalezc w artykulach specjalistycznych.
Nie wiem, gdzie te artykuły specjalistyczne, ale chyba nie w internecie ;) Szukałam i nie znalazłam ani jednego tekstu naukowego, który by potwierdzał istnienie tego pola. Znalazłam natomiast jeden tekst, w którym sam Shaldrake przyznaje, że współczesna nauka nie jest w stanie potwierdzić jego teorii pola morfogenetycznego. Jego istnienie to kwestia wiary a nie naukowych faktów. Ale właściwie w nauce też wiele spraw jest kwestią wiary, bo mało kiedy można powiedzieć, że to, co mówią naukowcy jest na pewno, na 100% prawdą.

ODPOWIEDZ